Ви є тут

28 грудня 2020 року відбулось пленарне засідання позачергової 2 сесії восьмого скликання Луцької районної ради


28 грудня 2020 року під головуванням голови Луцької районної ради  Олександра Омельчука відбулось пленарне засідання позачергової 2 сесії восьмого скликання Луцької районної ради, у якому взяли участь 45 депутатів районної ради. На сесію були запрошені голови Горохівської, Ківерцівської, Рожищенської та Луцької районних державних адміністрацій.

На початку засідання Олександр Омельчук привітав депутатів та запрошених з прийдешніми новорічними святами та побажав усім миру, злагоди, успіхів.

Після затвердження порядку денного, депутати приступили до розгляду питань. По питанню «Про затвердження  Регламенту Луцької районної ради Волинської області восьмого скликання» виступив заступник голови районної ради Сергій Сівак. Він зазначив, що проект Регламенту  був розглянутий на засіданнях постійних комісій районної ради. Після жвавого обговорення, внесення змін  та доповнень, які були запропоновані постійними комісіями та окремими депутатами районної ради, основний документ Луцької районної ради – Регламент був прийнятий.

 Потому були затверджені Положення про постійні комісії та президію районної ради. Відповідно до Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  депутати підтримали проекти рішень щодо внесення змін до районних бюджетів на 2020 рік Горохівського, Ківерцівського, Рожищенського та Луцького районів.  

Ряд питань стосувались районної комунальної власності.

Так, було прийняте рішення «Про передачу  об’єктів, майна бібліотек-філій спільної власності територіальних громад сіл,  селищ та міст Луцького району Волинської області у комунальну власність відповідних сільських, селищних, міських рад територіальних громад Луцького району» та розглянуті ряд інших питань. Всього було прийнято 13 рішень районної ради. З рішеннями сесії  можна буде ознайомитись на офіційному сайті районної ради.