Ви є тут

Відбулась 39 позачергова сесія районної ради

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16 травня під керівництвом голови Луцької районної ради Валентина Приходька відбулася тридцять дев’ята позачергова сесія районної ради сьомого скликання. На сесію прибули та зареєструвалися 26 із 34 депутатів.

На пленарному засіданні були присутні перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Озінович, заступник голови районної державної адміністрації Інна Бас, Баківцівський сільський голова Руслана Пастерук, окремі керівники структур та організацій району.

Перед початком пленарного засідання голова районної ради Валентин Приходько за активну депутатську позицію, взаєморозуміння, вагомий особистий внесок у розвиток територіальної громади Луцького району та з нагоди 50-річчя нагородив Почесною грамотою районної ради депутата районної ради Перевознік Ольгу Іванівну.

На сесії були розглянуті такі питання порядку денного:

1. Про підтримку депутатського запиту Бондаря І.Я. щодо виділення коштів на лікування.

2. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту Баківці Баківцівської сільської ради Луцького району Волинської області.

3. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту Озеряни Баківцівської сільської ради Луцького району Волинської області.

4. Про надання згоди на безоплатну передачу майна та інших облікових активів.

5. Про затвердження звіту про виконання Програми підтримки комунального підприємства „Луцьке” на 2016 – 2018 роки.

6. Про створення комунального підприємства „Райтеплобуд”.

7. Про внесення змін до списку присяжних.

8. Про затвердження звіту про виконання Програми розвитку малого і середньогопідприємництва в Луцькому районі на 2017 – 2018 роки.

9. Про затвердження звіту про виконання Програми інформатизації Луцького району на 2018 рік.

10. Про затвердження звіту про виконання Програми патріотичного виховання молоді,підготовки та проведення призову юнаків на строкову військову службу до Збройних сил України, Національної Гвардії України та інших військових формувань у Луцькому районі на 2018 рік.

11. Про затвердження звіту про виконання Програми матеріально - технічного забезпечення військовослужбовців, учасників АТО та членів їх сімей в районі на 2017 – 2018 роки.

12. Про затвердження звіту про виконання Районної цільової програми протидії ВІЛ – інфекції/СНІДу на 2016 – 2018 роки у Луцькому районі.

13. Про затвердження звіту про виконання Програми розвитку місцевого самоврядування в Луцькому районі на 2016 – 2018 роки.

В результаті своєї роботи депутати ухвалили проекти рішень з усіх питань порядку денного.

Потому голова ради Валентин Приходько привітав усіх присутніх з чудовим українським святом – Днем вишиванки. Побажав усім здоров’я та радості, натхнення та позитивних емоцій – і в цей святковий день, і щодня!