Про підтримку депутатського запиту Веремчука В.Б. щодо надання інформації

м. Луцьк

Про підтримку депутатського запиту

Веремчука В.Б. щодо надання інформації

Відповідно до статей 21, 22 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, частини 7 статті 49 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Підтримати депутатський запит Веремчука В.Б. щодо надання інформації (додається).

2. Доручити голові районної ради Приходьку В.В. направити даний запит голові Луцької районної державної адміністрації Яковлеву Т.В. для розгляду та вирішення питання по суті.

3. Голові Луцької районної державної адміністрації Яковлеву Т.В. про результати розгляду запиту проінформувати районну раду у термін, передбачений чинним законодавством.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову районної ради Приходька В.В.

Голова ради                                                                                 В.В. Приходько

Береза 727141

Дата оприлюднення: 28.01.2019 р.

Рішення №:
Дата: